O NAS

Witamy na www.ampiz.pl – stronie internetowej Biura Rachunkowego AMPIZ w Grudziądzu.  Naszą misją jest pomoc osobom fizycznym w założeniu działalności gospodarczej i świadczenie usług na rzecz podmiotów gospodarczych w niżej wymienionym zakresie:

  • prowadzenia ksiąg i ewidencji rachunkowych
  • prowadzenia spraw kadrowo-płacowych i ZUS

W zależności od potrzeb przedsiębiorców, możemy świadczyć tylko niektóre z wyżej wymienionych usług lub kompleksowo wszystkie.  Obsługujemy zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, jak i spółki cywilne, niezależnie od wybranego przez nie sposobu prowadzenia księgowości.
Biuro powstało w celu obsługi podmiotów gospodarczych działających w Grudziądzu i okolicznych miejscowościach, ale pełna informatyzacja biura, Internet, podpis elektroniczny, bankowość elektroniczna i współczesne, techniczne środki łączności, pozwalają nam także na obsługę naszych Klientów prowadzących działalność gospodarczą w dowolnym miejscu Polski lub świadczących swoje usługi za granicą (szczegóły na E-BIURO)
Pracownicy naszego biura spełniają, określone przepisami prawa, wymogi kwalifikacyjne do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.
Wyróżnia nas nowoczesność, zaangażowanie, solidność oraz dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Każdemu Klientowi poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje. Nasi Klienci cenią sobie w nas to, że pochylimy się nad każdym nurtującym ich problemem. Początkujących przedsiębiorców poprowadzimy „za przysłowiową rączkę”.
Pracujemy na najlepszych programach księgowych, uznanych, krajowych producentów. Misją naszego biura jest takie działanie na rzecz przedsiębiorców, aby w swojej działalności koncentrowali się Oni głównie na rozwoju swoich firm i nie tracili czasu na obowiązki administracyjne i kontrolne, związane z obsługą swoich pracowników, księgowaniem, rozliczaniem z ZUS i Urzędem Skarbowym.
Outsourcing usług księgowych, prowadzenia spraw kadrowo-płacowych i innych, które proponujemy naszym Klientom, znacznie zmniejsza koszty prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.  Klienci naszego biura nie muszą:

  • nabywać drogiego systemu finansowo-księgowego
  • zatrudniać doświadczonych księgowych, specjalistów ds. kadrowo-płacowych i rozliczeń z ZUS, specjalistów ds. bhp
  • tracić czasu na kontrolę pracy wyżej wymienionych pracowników i organizować zastępstw w wypadkach ich choroby, czy urlopu

Biuro Rachunkowe AMPIZ, jako zewnętrzna wyspecjalizowana firma usługowa jest zawsze do pełnej dyspozycji Klienta i wykona te prace taniej.  Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji na każdym etapie współpracy.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.